מזל ש….

Share This Post

האם באמת “מזל” הינו דבר שמחוץ לשליטתי ? האם באמת “מזל” קשור רק ל סבירות או סיכוי?

או שיש פעולות/הבנה/מודעות שאני יכול לנקוט , כדי לשפר את היכולת להצליח??

אז הנה – 4 סוגי מזל:

 1. “המזל הנסתר מהעין” –
  זה שלא תלוי בי לחלוטין, מחוץ לשליטתי, ללא כל מאמץ מצידי, פעולות רנדומליות שקורות סביבי . למשל מתי נולדתי, היכן נולדתי, וגם… זכייה בלוטו.
 2. ” מזל מתוך תנועה”
  פעולה מסוימת שנקטתי, שהביאה לתוצר מסוים. הייתי בתנועה ש”עשתה גלים” ויצרה “אנרגיה” ולכן נוצר משהו אחר/חדש.  הגלים והתנועה הם בעצם “אפקט פרפר” שייצר לי עוד הזדמנויות /נקודות מבט נוספות/דרכי פעולה /שת”פ  ועוד…התנועה שעוזרת לי לשלוט במיקוד השליטה הפנימי שלי , שעוזר לי לצאת החוצה,אל עולם האפשרויות.
 3. “מזל מתוך מודעות”
  מודעות גבוהה לעצמי ,לסביבה שלי ולמקצוענות שלי מובילה לצמתים חדשים. ככל שאהיה מקצוען בתחומי/במגוון תחומים ,אני אהיה חשוף יותר לחיבורים, להזדמנויות, למכפילי כח. ליכולת שלי לעשות 1+1 , ויצא לי 3….היכולת שלי להיות שותף ל “השלם גדול מסכום חלקיו” ולתובנות של WIN WIN.
 4. “מזל מתוך היחודיות שלי”
  סט היכולות, התכונות , הכישורים שעוזרים לי להצליח-הם המניבים את הצעד הבא, אבל יותר מכל את היחודיות שלי מול האחרים. ההתנהגות שלי, ההתנהלות שלי, החוסן/האומץ/הגמישות  ואחרים, אלו שדוחפים אותי קדימה, אבל יותר מכל- אלו שמדביקים אלי ו/או ממגנטים אלי את החיבורים והשבילים הבאים בהם אצעד.

אנשים פרואקטיבים, הלוקחים אחריות ובעלות על עצמם ועל התוצאות- פועלים מתוך ההבנה ששילובם של סוג 2+3+4 יניבו את הקפיצות הבאות.

Skip to content